Delivery iconYpač greitas pristatymas
Consulting iconNemokama konsultacija
Hamburger menu icon× Apie mus
Prekių kategorijos

Kontaktai
Pasirinkite kalbą:

Produkcija

AUTOMATINĖS RITĖS

Automatinės ritės – šiuolaikinis sprendimas, leidžiantis darbus atlikti komfortiškiau. „Hidromega“ asortimente yra gana platus automatinių ričių pasirinkimas: suspaustam orui, elektros kabeliams, dyzeliniam kurui, dujų skirstymui, taip pat elektromobiliams skirtos ritės, nerūdijančio plieno ritės ir kt.

Priklausomai nuo automatinės ritės rūšies ir panaudojimo poreikių, renkantis ritę reikėtų įvertinti jos parametrus: maksimalų slėgį, išorinį sriegį, žarnos diametrą, žarnos ilgį ir kt. Kai kurios ritės turi ir papildomų funkcijų, pavyzdžiui, automatiškai sutraukia žarną viduje įmontuotos spyruoklės pagalba. Dar kitos ritės gali būti su karštai galvanizuoto plieno konstrukcija, kuri atspari UV spinduliams. Tad prieš įsigydami, atidžiai perskaitykite dominančios automatinės ritės aprašymą.

Kokios yra automatinių ričių savybės?

Be svarbiausių techninių ričių parametrų, dar yra svarbūs ir kiti privalumai, kodėl verta įsigyti ir naudoti automatines rites.

  • Patogumas. Automatinės ritės leidžia itin lengvai ir paprastai valdyti tam tikro ilgio žarnas.
  • Profesionalumas. Nuo pasirinktos ritės priklauso ir jų funkcijos. Automatinė ritė orui yra skirta profesionalioms oro sistemoms. Automatinė ritė dyzeliniam kurui yra skirta tiekti dyzelinį kurą. Dauguma šios paskirties ričių yra sukurtos pramonei, ūkininkams, automobilių, vilkikų priežiūrai arba, kitaip tariant, visur, kur reikalingas patikimumas ir ilgaamžis tarnavimas. Tačiau, kad ir kokios rūšies automatines rites pasirinksite, jų profesionalumas – garantuotas. Nerūdijančio plieno ritė su žarna sukurta vandeniui ar orui tiekti. Nerūdijančio plieno korpusas tinka agresyvioms aplinkoms. Ir tai – vos keli ričių pasirinkimai. Jų yra platus asortimentas, pritaikytas įvairiems poreikiams.
  • Tvirtumas. Dauguma automatinių ričių yra itin tvirtos, patikimos konstrukcijos (pavyzdžiui, pagamintos iš plieno), atsparios išorės veiksniams ir aplinkos poveikiui.

Kodėl verta rinktis „Hidromega“ siūlomas automatines rites?

„Hidromega“ asortimente rasite aukščiausios kokybės automatines rites, kurios atitiks aukščiausius lūkesčius.

  • Aukšta kokybė.
  • Konkurencinga kaina.
  • Itin platus pasirinkimas.

Mes – visa „Hidromega“ komanda – esame pasirengę pasiūlyti kiekvienam klientui tinkamą sprendimą. Automatinės ritės yra puikus būdas palengvinti darbus ir atlikti juos tvarkingai bei saugiai. Siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti aukštos kokybės automatines rites, kurios padės lengviau atlikti reikalingus darbus.