Delivery iconYpač greitas pristatymas
Consulting iconNemokama konsultacija
Hamburger menu icon× Apie mus
Prekių kategorijos

Kontaktai
Pasirinkite kalbą:

Produkcija

Pneumatiniai cilindrai – plačiausiai paplitę pneumatinės energijos keitikliai. Šie įrenginiai naudojami įvairiose pramonės srityse, dažniausiai – automatinėms sistemoms valdyti. Didžioji dauguma pneumatinių cilindrų yra paprastos konstrukcijos, patikimi, lengvai suderinami su darbo mašina. Tačiau prieš renkantis juos, visada naudinga paskaityti aprašymus.

Pneumatiniai cilindrai: jų pasirinkimas ir panaudojimo galimybės

Pneumatinius cilindrus reikėtų rinktis pagal jų konstrukciją: vienkrypčiai ir dvikrypčiai, cilindriniai ir plokštieji, slankiojamieji ir pasukamieji, vienkočiai, dvikočiai, bekočiai ir kt. Kiekviena iš jų skiriasi savo veikimo principu ir savybėmis. Pavyzdžiui, vienkrypčiai cilindrai gali išvystyti jėgą tik viena kryptimi, jie turi tik vieną prijungimą prie suslėgto oro linijos angą. Dvikryptis cilindras gali išvystyti jėgą bet kuria kryptimi, jis turi dvi prijungimo angas ir suslėgtas oras gali būti tiekiamas tiek iš vienos, tiek iš kitos stūmoklio pusės. Jeigu nežinote, kuris cilindro tipas geriausias Jūsų atveju, visada galite pasikonsultuoti su parduotuvės specialistais.

Svarbūs dalykai apie pneumatinių cilindrų pasirinkimą:

Veikimo principas. Pneumatiniai cilindrai veikia pagal pneumatikos principą, naudodami slėgio skirtumus oro sistemoje. Tačiau jų veikimo principas priklauso nuo jų konstrukcijos ir tipo.

Skirtingi cilindrų tipai ir konstrukcijos. Yra įvairių tipų pneumatinių cilindrų tipų (žr. aukščiau), kiekvienas tipas turi savo privalumus ir pritaikymo sritis. Svarbu suprasti šių tipų skirtumus ir pasirinkti tinkamą atsižvelgiant į savo poreikius.

Matmenys ir specifikacijos. Svarbu atsižvelgti į cilindro matmenis, skersmenį, judesio ilgį, veikimo greitį ir kitas savybes, nurodytas prekės aprašyme. Tai užtikrins, kad pasirinktas pneumatinis cilindras bus tinkamai pritaikytas numatytam naudojimui.

Įrenginio priežiūra. Būtina žinoti, kaip tinkamai naudoti pneumatinius cilindrus ir kaip taisyklingai atlikti jų priežiūrą. Tad įsigyjant šį įrenginį, būtina ir gamintojo instrukcija. Be to, tinkamai naudojamas ir prižiūrimas cilindras leis juo naudotis ilgiau.

Gamybinė medžiaga ir apsaugos standartai. Priklausomai nuo darbo sąlygų, būtina atsižvelgti į pneumatinių cilindrų gamybai naudotą medžiagą, taip ir į apsaugos standartus.

„Hidromega“ pneumatinių cilindrų kategorijoje rasite itin kokybiškus, įvairių modifikacijų cilindrus: kompaktinius cilindrus su kreipiančiosiomis ar be jų, rotacinius cilindrus bei priedus cilindrams. Taip pat siūloma rinktis ir skirtingų serijų (Se, Sf ir kt.) bei dydžių (nuo 8 iki 125 mm skersmens) cilindrus. Geriausia pneumatinių cilindrų tipus, jų savybes ir kitus parametrus vertinti ir rinktis pagal įrenginio pritaikymo sritį bei panaudojimo poreikį.

„Hidromega“ siūlomi pneumatiniai cilindrai:

  • Patikimi ir ilgaamžiai.
  • Paprasti ir lengvai naudojami.
  • Su plačiomis pritaikymo galimybėmis: šie įrenginiai gali padidinti veiklos efektyvumą. Pneumatiniai cilindrai gali būti naudojami skirtingose pramonės srityse – nuo gamybos automatizavimo, transporto priemonių gamybos, mašinų įrengimo iki įvairių kitų sričių.
  • Puikus kokybiškų pneumatinių cilindrų suderinamumas – juos lengva suderinti su darbo mašina.

Kodėl verta rinktis „Hidromegos“ pneumatinius cilindrus?

  • Aukšta kokybė ir patikimumas.
  • Gana platus pneumatinių cilindrų asortimentas. Pateikiamas pneumatinių cilindrų pasirinkimas – skirtingų tipų, dydžių, techninių parametrų pneumatiniai cilindrai.
  • Konkurencingas kainos ir kokybės santykis.
  • Profesionali klientų aptarnavimo komanda. Visada galite klausti ir gauti dominantį atsakymą apie pneumatinius cilindrus, jų veikimo principus, priežiūrą, panaudojimo galimybes. Taip pat, prireikus, gali būti siūlomi individualūs sprendimai.
  • Nuolat atnaujinamas prekių katalogas, tad didelė tikimybė, kad rasite būtent tai, ko ieškote.

Mes – visa „Hidromega“ komanda – siekiame užtikrinti, kad visi mūsų klientai turėtų geriausius įrankius savo projektams. Pasižvalgykite po mūsų pneumatinių cilindrų asortimentą ir atraskite sprendimus, kurie padės jums džiaugtis sklandžiai vykstančiais darbais.