Delivery iconYpač greitas pristatymas
Consulting iconNemokama konsultacija
Hamburger menu icon× Apie mus
Prekių kategorijos

Kontaktai
Pasirinkite kalbą:

Produkcija

Pneumatiniai vamzdeliai – iš įvairių medžiagų pagaminti vamzdeliai, kurie dažniausiai yra skirti suspaustam orui transportuoti (tačiau gali būti panaudoti ir kitoms medžiagoms transportuoti). Labai svarbu, kad jie būtų aukštos kokybės, pasižymėtų lankstumu ir atsparumu įvairiems išoriniams veiksniams. Būtent tokius vamzdelius siūlo „Hidromega“.

Pneumatinių vamzdelių rūšys: kokios jos?

Poliamidiniai vamzdeliai. Jie skirti suspausto oro transportavimu. Šios rūšies pneumatiniai vamzdeliai taip pat neretai naudojami chemijos, naftos produktams, skiedikliams transportuoti. Vieni didžiausių jų privalumų, kuriuos vertina naudotojai, yra tai, kad jie atsparūs trinčiai, mechaniniam ir atmosferos poveikiui, atsparūs ultravioletiniams spinduliams. Galima rinktis tokius poliamidinius vamzdelius, kurių paviršius kalibruotas, o tinkama darbinė temperatūra yra nuo -30 °C iki + 100°C.

Poliuretaniniai vamzdeliai. Jie skirti suspausto oro transportavimu, pneumatinėms sistemoms, pneumovaldymui, vakuumui. Vieni didžiausių jų privalumų, kuriuos vertina naudotojai, yra tai, kad jie itin tvirti, lengvi, lankstūs. Taip pat vertinama tai, kad jie atsparūs dilimui, atmosferos poveikiui ir kai kurioms cheminėms medžiagos. Tinkama jų darbinė temperatūra yra nuo -20°C iki +60°C.

Tefloniniai vamzdeliai. Jie skirti suspaustam orui transportuoti, dirbant sudėtingomis sąlygomis ar nepalankioje, specifinėje aplinkoje. Vieni didžiausių jų privalumų yra tai, jog jie itin atsparūs chemijai – įvairiems tirpikliams, rūgštims ir bazėms, taip pat atsparūs labai aukštai temperatūrai. Įvertinti reikėtų ir tai, kad tefloniniai vamzdeliai turi mažiausią trinties koeficientą. Tinkama jų darbinė temperatūra yra nuo -270°C iki +260°C.

Polietileniniai vamzdeliai. Jie skirti suspaustam orui transportuoti. Dažnu atveju yra universalūs ir laikomi efektyviu sprendimu įvairioms pramonės sritims. Šie vamzdeliai pasižymi daugybe privalumų, pavyzdžiui, yra lankstūs ir lengvi, atsparūs korozijai ir tam tikroms cheminėms medžiagoms. Tinkama hų darbinę temperatūra yra nuo 0°C iki +40°C.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis pneumatinius vamzdelius?

Pneumatinių vamzdelių pasirinkimui labai svarbios yra tam tikros jų bendrosios savybės. „Hidromega“ asortimente esantys pneumatiniai vamzdeliai, nepriklausomai nuo to, kokios rūšies jie bus pasirinkti, yra aukštos kokybės. Tačiau įvertinti reikėtų ir kitus aspektus.

  • Medžiaga ir patvarumas. „Hidromega“ pneumatiniai vamzdeliai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių jų ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms sąlygoms. Tai svarbu, ypač jei vamzdeliai bus naudojami agresyvioje aplinkoje.
  • Skersmuo ir ilgis. Rinkitės vamzdelius, atsižvelgdami į jų skersmenį ir ilgį. „Hidromega“ asortimente – įvairių dydžių pneumatiniai vamzdeliai, kad būtų nesunku juos tinkamai pritaikyti savo poreikiams.
  • Slėgis ir temperatūra. Žinoti slėgį ir temperatūrą, kurioje galima naudoti ar dirbti su pneumatiniai vamzdeliai, yra labai svarbu. „Hidromega“ siūlomi pneumatiniai vamzdeliai yra skirti atlaikyti įvairias sąlygas, todėl pasirinkę kokybiškus produktus, galėsite būti tikri dėl jų efektyvaus panaudojimo.
  • Naudojimo paprastumas. Pirkdami „Hidromega“ pneumatinius vamzdelius, turėsite ne tik kokybišką prekę, bet ir patogumą, lengvumą juos naudoti.

Kodėl verta rinktis „Hidromega“ pneumatinius vamzdelius?

  • Aukšta gaminių kokybė.
  • Didelis pneumatinių vamzdelių (įvairių jų rūšių) pasirinkimas.
  • Konkurencingas kainos ir kokybės santykis
  • Profesionali klientų aptarnavimo komanda.

Mes – visa „Hidromega“ komanda – stengiamės pasiūlyti gaminius, kurie tiktų ir patiktų net ir išrankiausiems klientams bei jų sprendimams. Pasižvalgykite po mūsų pneumatinių vamzdelių asortimentą ir atraskite produktus, kurių panaudojimas padės sutaupyti laiką ir resursus, nereikalaus per daug pastangų ir nenuvils savo kokybe. Jei ieškote aukštos kokybės pneumatinių vamzdelių savo darbams, pasitikėkite mūsų gaminiais, asortimente rasite įvairių tipų ir dydžių pneumatinių vamzdelių, atitinkančių jūsų poreikius. Pasirinkę „Hidromega“ siūlomus pneumatinius vamzdelius, neabejotinai džiaugsitės jų kokybe, patikimumu ir efektyvumu.